Projektimüük

Projektimüük - Javicar

Era- ja ärikliendile

Oled alustamas väikest renoveerimist või planeerid suuremat ehitustööd ja vajad selleks kvaliteetset puitmaterjali, siis küsi julgelt nõu ning pakkumist Javicarist. Oleme puitmaterjalide müügiga tegelenud üle 20 aasta. Tänu pikaajalisele kogemusele ja usaldusväärsetele tarnijatele suudame klientidele pakkuda kvaliteetset teenust ning konkurentsivõimelist hinda.

Tööstuslik puidu värvimine

Värvitud voodrilauad puidu värvimine tuulekastilauad aialipid

Värvitud voodrilauad, tuulekastilauad ja aialipid

Värvimine on üldjuhul väga aeganõudev töö. Värvides peab olema õige ilma, tolmuvaba keskkond ja palju ruumi värvitud laudade kuivamiseks. Kiirema ja ühtlasema tulemuse saavutamiseks soovitame tellida ehituseks juba värvitud puitmaterjali. Nii säästate aega ja saate kvaliteetsema tulemuse!

Puitfermid

Fermid Saaremaal Javicar

Kvaliteetsed puitfermid otse tootjalt!

Ogaplaatfermid on valmistatud vastavalt EN14250:2010 standardile. Kõik toodetud puitfermid on CE märgistusega, mis annab garantii toodangu kvaliteedile ja tõendab selle vastavust Euroopa ehitusregulatsioonidele. Telli parima hinna-kvaliteedi garantiiga katusefermid Javicarist!

Puidu vanutamine

Vanutatud puit harjatud puit

Vanutatud puit (harjatud puit)

Puidu vanutamine ehk harjamine on puidu mehhaaniline töötlemine, mille käigus eemaldatakse pinnalt maltspuidu pehmemad osad. Puit koosneb malts- ja lülipuidust, mille esimene on alati pehmem. Vanutamise tulemusena jääb puidu pind reljeefne ja saavutab antiikse väljanägemise.

Eritellimus puittooted

Eritellimus puittooted

Eriprofiilis voodrilauad, aialipid, karniisid ja liistude valmistamine

Vastavalt kliendi soovile valmistame joonise või näidise põhjal voodrilaudade, aialippide, karniiside ja liistude eriprofiile. Tänu olemasolevatele seadmetele suudame operatiivselt täita ka teisi eritellimusi.

Saagimis- ja järkamisteenus

2Q== - Javicar

Puit- ja plaatmaterjalide mõõtu lõikamine

Tänu olemasolevatele seadmetele suudame operatiivselt täita saagimisteenuseid:

  • vajalike ristlõigete saagimine
  • pikkusesse järkamine
  • plaatmaterjalide mõõtusaagimine (OSB, vineerplaadid, töötasapinnad, melamiinplaadid, liimpuitplaadid)
  • aialippide valmistamine

Saagimisteenust pakume ainult Javicarist ostetud toodetele!

Veo- ja tõsteteenus

Kraanaauto Saaremaal - Javicar

Kiire transportteenus tõstukautoga

Javicari tõstukautod toovad ehitusmaterjalid mugavalt ja õigeaegselt Teie objektile. Kliendil on võimalus vastavalt kauba kogusele tellida sobiv veoauto. Lisaks on võimalus tellida meie tõstukautosid teisteks töödeks.

Järelhaagise rent Saaremaal

Kerghaagise rent Saaremaal - Javicar

Mugav ja soodne järelhaagise rent Kuressaares

Kasutades Javicari rendihaagist saate väiksema koguse materjali mugavalt transportida soovitud sihtkohta. Võimalus rentida lahtist või plastikkaanega kaetud järelhaagist nii lühemaks kui pikemaks ajaks.

 

Kaevetööd ja pinnasetööd Saaremaal

Kaevetööd Saaremaal ekskavaator JCB-4CX - Javicar

Ekskavaatori ja BOBCATiga tööd

Kaevetööd ja pinnasetööd Ekskavaatori ja BOBCATiga Saaremaal. Osutame vastavalt teie vajadusele maaparandus, kaeve- ja pinnasetöid.