Javicar on AS Natural`i katusefermide ametlik edasimüüja!

Kvaliteetsed katusefermid otse tootjalt!

Natural

Fermid parima hinna-kvaliteedi garantiiga!

Natural valmistab katuseferme igale katusetüübile ja kõik katusefermid valmistatakse vastavalt hoone projektile, et tagada ideaalne sobivus. Projektides, kus fermilahendused peavad vastama tugevuse või tulepüsivuse erinõuetele, võetakse kasutusele LVL, liimkihtpuit.

Fermid valmistatakse ainult parimast okaspuidust. Puidukvaliteeti kontrollitakse kogu ahela vältel, alates saagimisest kuni fermi koostamiseni, tagades seeläbi parima kuivatuse, höövelduse, tugevussorteeringu ja seeläbi ka fermi.

Ogaplaatfermid on valmistatud vastavalt EN14250:2010 standardile. Kõik toodetud katusefermid on CE märgistusega, mis annab garantii toodangu kvaliteedile ja tõendab selle vastavust Euroopa ehitusregulatsioonidele.

Küsi katusefermide hinnapakkumist!

Fermilahendusele täpse hinnakalkulatsiooni koostab fermide spetsialist hoone projekti või jooniste põhjal. Hinnakalkulatsioon koostatakse maksimaalselt 2 tööpäevaga!
 • Aseta failid siia või
  Maksimaalne faili suurus: 2 GB.
   Hinnapakkumise saamiseks tuleb saata meile hoone projekt või joonised, kus on näha kõik katusega seonduv: vaated, põhiplaan ja katuseplaan. Sobib nii PDF fail kui käsitsi joonistatud pilt, kuid eelistame DWG faile, sest see tagab täpseima tulemuse.
  Katusefermid - Javicar

  Küsi hinnapakkumist ka teistele paigalduseks vajalikele materjalidele.

  Saematerjal (68)

  Höövelmaterjal (36)

  Voodrilauad (43)

  Immutatud puit (56)

  Liimpuit (147)

  Ehitusplaadid (139)

  XPS ja PIR soojustusplaadid (19)

  Katused, katusematerjalid (55)

  Kinnitusvahendid (229)