RAHA TAGASI GARANTII!

Kui tunned, et Sinu saunas on leil lühike ja kõrvetav ning pole piisavalt õhku hingamiseks, siis täienda oma sauna Saunum Base saunakliimaseadmega. Saunum Base’i on paigaldatud nii puuküttel kui ka elektrikerisega saunadesse, aga seda on testitud ka näiteks suitsusaunades, mida annab Saunum Base seadme abil muuta veel paremaks. Saunumi eesmärk on muuta iga saun koduseks spaaks, kus oleks võimalik nautida pikka ja mahedat leili ning erinevaid leilitüüpe.

Pakume Sulle väga hea võimaluse soetada Saunum Base -10% soodsama hinnaga ning kui seade Sinu sauna paremaks ei muuda, võid selle meile 30 päeva jooksul tagastada! Kampaania kehtib kuni 31.10.2022. Tutvu kampaania tingimustega..

Tasuta tarne üle Eesti!

NB! Lisa toode päringukorvi ja esita meile päring või kirjuta meile otse kontaktilehelt.

Kliimaseadme hind sisaldab käibemaksu.

Näitan kõiki 13 tulemust

 

Kampaania tingimused:

  • Kuni 31.10.2022 sooritatud Saunum Base sauna sisekliimaseadme ostutehingule kehtib nii soodushind -10% tavapärasest jaehinnast kui ka “30 päeva raha tagasi garantii”.
  • Kui ostetud Saunum Base seade (Toode) Ostjale mingil põhjusel ei sobi, siis on Ostjal võimalus see 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest müüjale tagastada ja saada 100% raha tagasi.
  • Toote tagastamisega kaasnevad transpordi kulud katab Ostja juhul kui ta valib tagastamiseks Toote kättesaamisest erineva transpordiviisi. Näiteks: kui Ostja sai Toote kätte kauplusest kohapealt, kuid tagastamisel soovib transpordiviisiks kasutada kullerteenust, siis tuleb kullerteenuse eest tasuda Ostjal.
  • Toote tagastamiseks tuleb Ostjal koos kaubaga esitada Toote ostukviitung/arve ja täita vastav avaldus, kinnitades selle kas omakäeliselt või digiallkirjastatult.
  • Müüja kannab raha tagastatud Toote eest tagasi Ostja arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemise laekumisest.
  • Tagastatav Toode ei tohi olla rikutud ning peab olema Ostja poolt eelnevalt pakendatud originaalpakendisse või originaalpakendiga võrdväärsesse pakendisse selliselt, et Toode ei saaks transpordil vigastada.
  • Kampaania kehtib kuni 31.10.2022.

 

Seotud kategooriad: