01

Usaldusväärne ja suurte kogemustega puidupartner nii era- kui ärikliendile

Javicar OÜ on 1998. aastast puit- ja ehitusmaterjalide jae-, hulgi- ja projektimüügiga tegelev ettevõte Kuressaares. Tänaseks päevaks oleme tuntud kui suurima puitmaterjali tootevalikuga puidupood Saaremaal.

Tänu pikaajalise puidu müügikogemusele, oleme saavutanud usaldusväärse puidupartneri nimetuse nii meie era- kui äriklientide silmis. Pikaajalise tegevuse jooksul on meil välja kujunenud kindlad koostööpartnerid ja tarnijad. Seoses sellega suudame pakkuda klientidele laias valikus kvaliteetset puitmaterjali. Lisaks laiale puittoodete valikule laiendame igapäevaselt ka ehitusmaterjalide tootevalikut.

Tänu headele koostööpartneritele oleme suutelised materjali tarnima üle kogu Eesti.

Läheneme alati igale kliendile personaalselt ja leiame lahendusi ka meie klientide erisoovidele. Pakume professionaalset ja kliendisõbraliku teenindust ning oleme orienteeritud pikaajalisele koostööle nii firmade kui ka eraklientidega.

Ettevõttena peame lugu Eesti spordist ja kultuurist. Oleme andnud igal aastal oma panuse Saaremaa kohaliku elu arendamisesse.

Äripäeva TOP ettevõte Javicar OÜ  Creditinfo_mark_2022_EST_1 Edukas eesti ettevõte - Javicar OÜHea krediidivoime Javicar OU - JavicarGasellfirma - Javicar OÜ    Eesti kaubandus tööstuskojaliige - Javicar OÜ

Creditinfo_meilijalus_2022_1AAA_EST

9k= - Javicar

02

Toodang ja tugiteenused

Eritellimus puittooted – vastavalt kliendi soovile valmistame joonise või näidise põhjal voodrilaudade, aialippide, karniiside ja liistude eriprofiile.

Puidu vanutamine – vanutatud ehk harjatud puitu valmistame spetsiaalse seadme abil kasutades kapron- ja traatharjasid.

Puit- ja plaatmaterjali mõõtu lõikamine – vajalike ristlõigete saagimine, pikkusesse järkamine, plaatmaterjalide mõõtusaagimine (OSB, vineerplaadid, töötasapinnad, liimpuitplaadid).

Tööstuslik puidu värvimine – värvime välisvoodrilauad, tuulakastilauad ja aialipid sinu soovitud värvi!

Pakume tõste- ja transportteenust meie tõstukautodega. Väiksemate koguste transportimiseks on võimalus rentida meie järelhaagiseid.

Kaevetööd ja pinnasetööd Ekskavaatori ja BOBCATiga. Osutame vastavalt teie vajadusele maaparandus, kaeve- ja pinnasetöid.

JAVICAR OÜ
ESINDUSKAUPLUS KURESSAARES

Pikk 62H, Kuressaare, 93815,

Saare maakond, Eesti

Meie koostööpartnerid:

Sandla Puit

Sandla Puit OÜ

Suvemajad, puidust aiamajad, suvilad, saunamajad, kämpingud, lehtlad, aiakuurid, varjualused – tootmine ja müük.