Puitpaneelid Effex® Design on kõrge kvaliteediga interjööri lahendus, kus tähelepanu on ehtsal puidul. Paneelid on valmistatud üleni männipuidust. Puidu loomulikku tugevust, vastupidavust ja ajatut välimust on täiustatud, luues oksakohtadeta selge lineaarse tekstuuriga paneel siseruumides kasutamiseks, mis on loodusest inspireeritud!

Effex® Design puitpaneelid on mitmekülgsed ja paindlikud elemendid rahuliku ja kaasaegse mulje loomiseks ükskõik millises ruumis. Paneele võib hõlpsasti kasutada suurtel pindadel, kogu seina- või laepindadel või ainulaadse kujunduselemendina. Puitpaneelid mõjuvad ruumis hästi, olenemata arhitektuurilisest stiilist või kultuurilisest kontekstist. Puitpaneelid on suurepärane valik tervisliku elukeskkonna loomiseks!

NB! Kui toode on "Tellitav" (laost otsas) siis lisa toode päringukorvi ja esita meile päring või kirjuta meile otse kontaktilehelt.


Puitpaneeli hind sisaldab käibemaksu.

Näitan kõiki 5 tulemust

 

Tervislikkus ja keskkondlikud eelised

Effex paneelid on läbinud VTT sõltumatu testimise vastavalt standarditele EN 16000-9, EN 16000-6 ja EN 717-1 ning on nende testide põhjal tunnistatud vastavaks M1 (emissioon) klassifikatsioonile. Effex paneelidel on positiivne mõju siseruumi õhukvaliteedile tänu headele niiskuse puhverdamis omadustele. Sõltumatud testid on näidanud, et nendel paneelidel on tunduvalt suurem niiskuse puhverdamisvõime kui kipsplaadil, tsement- ja lamineeritud MDF plaadil. Suhtelise niiskuse hoidmise tähtsus hoonete siseruumides vahemikus 30% kuni 55% on tõestatud ning sellise niiskuse taseme säilitamine vähendab tunduvalt bakterite, viiruste ja hingamisteede haiguste jne ohtu. Tänu parematele niiskuse puhverdamisomadustele suudavad sellised puitpaneelid nagu Effex® Design neelata niiskust ja vabastada seda nii nagu vaja ning aitavad hoida paremat siseõhu kvaliteeti.

 

Puitpaneelid

 

Lõppkasutused

Effex pakub mitmesuguseid lahendusi paljudele lõppkasutustele kuivades siseruumides. Need paneelid sobivad hästi igat stiili eluruumidele alates moodsast elamust kuni maaelamuteni. Effex paneelid on omal kohal ka avalikes ja kaubanduslikes ruumides. Toote olemus ei sea piiranguid kujundusele ega lõppkasutuse võimalustele.

  • Linnamajad
  • Traditsioonilised elamud
  • Puhkemajad
  • Fuajeed ja vastuvõturuumid
  • Konverentsiruumid ja bürood
  • Kaupluste fassaadid

Kerge paigaldada

Effex paneele saab paigaldada otse puitlaudade või sõrestiku peale. Soovitatav laudade vahe on seinal 60 cm ja laes 40 cm.

Effex® Design tooteleht

Effex® Design paigaldusjuhend

Hoidke tooteid ja paigaldage neid alati kuivas keskkonnas!

Seotud kategooriad: